privaatsuspoliitika

Fen.lt (UAB Z-PRECS) meeskond hindab ja kaitseb teie privaatsust, seega anname kogu teavet meie salvestatud ja kogutud andmete kohta.

Isikuandmete töötlemisel järgime Euroopa Liidu andmekaitse määrust nr 40/94. 2016/679 juhised. Privaatsuseeskirja seatud tingimused kehtivad iga kord, kui pääsete juurde meie sisule ja /või teenusele, olenemata sellest, millist seadet (arvuti, mobiiltelefon, tahvelarvuti, teler jne) kasutate. Kui te ei nõustu nende tingimustega, ärge külastage meie saiti, mitte kasutama meie sisu ja/või teenuseid.

Alla 16 -aastased isikud ei saa meie saidi kaudu anda isikuandmeid. Kui olete alla 16 -aastane inimene, peate enne isikliku teabe esitamist saama oma vanemate või muude seaduslike eestkostjate nõusoleku.

Kogutud ja salvestatud andmed.

  • Teie PATA IDA teave kaupade registreerimisel ja ostmisel (nimi, aadress, telefoninumber, e -posti aadress).
  • Teave FEN.LT veebisaidi kasutamise kohta (IP -aadress, külastuste arv, demograafiline asukoht ja muud analüüsi jaoks kasutatud andmed).
  • Kõik teie andmed salvestatakse ja töödeldakse vastavalt seadusega andmekaitsenõuetele.

Andmete edastamine kohaletoimetamisettevõtetele.

Me edastame tarneettevõttele Venipaki ainult teie registreerimise ajal, s.t. Nimi, aadress, telefoninumber ja e -post e-posti aadress. Seda teavet kasutatakse selleks, et transpordiettevõtted saaksid tellitud kaupa tarnida.

Ostjate õigused.

Igal ostjal on täielik õigus esitatud andmete ja nende töötlemise kohta teada saada. Samuti võidakse teil paluda esitatud andmeid kõrvaldada, täiendada või parandada.

Kustutamiseks või kohandamiseks lugege veebisaidilt +370655 30066 või e -posti aadressi. E -posti aadressil info@fen.lt

Küpsised ja nende kasutamine.

Veebisaite külastades salvestavad kõik teie toimingud küpsised. Küpsised), mis hoiavad andmeid külastuste kohta ja aitavad meil seda saidi külastajana ära tunda, võimaldavad meil jälgida veebisaitide külastamise kestust, sagedust ja koguda statistilist teavet veebisaitide arvu, käitumise kohta, analüüsida suundumusi ja parandada sait.

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods