Mobiilirakenduse privaatsuseeskirjad

Teie privaatsus on meie jaoks äärmiselt oluline! See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas teie isiklikku teavet kogutakse, kasutatakse ja jagatakse, kui külastate või teete ostu saidilt https://www.fen.lt.

Mõisted "teie", "teie", "teie" ja "kasutaja" viitavad üksusele/isikule/organisatsioonile, mis kasutab meie saiti. Kui see poliitika mainib "meid", "meie" ja "meie", viitab see Fen Papildai Sportuile ning selle tütarettevõtetele ja tütarettevõtetele. “Sait” viitab https://www.fen.lt ja selle Androidi ja iOS -i mobiilirakendusele

Seda privaatsuspoliitikat reguleerivad meie teenuste tingimused.

Kõigi selle poliitikaga seotud küsimuste või isikuandmete töötlemise taotluste kohta võtke meiega ühendust aadressil info@fen.lt.

1. Teave, mida me teilt kogume

Kogume teie edastatud teabe ja see teave on vajalik teie ja meie vahel kehtiva lepingulise kokkuleppe piisavaks täitmiseks ning võimaldab meil täita oma juriidilisi kohustusi.

 • Konto registreerumise teave. Konto loomisel palume teil anda registreerumisteave, näiteks e -post, nimi, perekonnanimi, telefon, kasutajanimi, paroolid, isiklik number, aadress.
 • Suhtlus, vestlused, sõnumid. Kui suhtlete meiega e -posti teel või muul viisil, kogume teavet teie suhtluse ja kogu teabe kohta, mille valite või avalikustamiseks. Teie taotlusele vastamiseks pääseb juurde teabele, vestlustele, ostuajaloole jne.
 • Makseteave. Saidi funktsioonide tellimiseks ja kasutamiseks võime maksete töötlemise hõlbustamiseks nõuda teatud finantsteavet. Kogume teie krediit- või deebetkaardi numbri, krediit- või deebetkaardi tüübi, krediit- või deebetkaardi aegumiskuupäeva, arveldusaadressi, maksunumbrit, nime ja perekonnanime.
 • Sisselogimisandmed. Kogume sisselogimisandmeid, kui logite meie kontole autentimisandmetega.

2. Teave kogume automaatselt

Kui kasutate meie saiti või võtate meiega otse ühendust, võime koguda teavet, sealhulgas teie isiklikku teavet, meie saidil tegutsemise, kasutatavate teenuste ja nende kasutamise kohta.

See teave on vajalik teie ja meie vahelise lepingu piisavaks täitmiseks, et saaksime täita juriidilisi kohustusi ja arvestada meie õigustatud huvi pakkuda ja parandada saidi funktsioone.

 • Logi andmed ja seadme teave. Kogume saidile juurdepääsu ja kasutamisel automaatselt logiandmeid ja seadme teavet, isegi kui te pole kontot loonud ega sisse loginud. See teave sisaldab muu hulgas: Interneti -protokolli (IP) aadressid, brauseri tüüp, Interneti -teenuse pakkuja (Interneti -teenuse pakkuja ( ISP), viite-/väljumislehed, opsüsteem, kuupäeva/ajatempel, klõpsake andmeid.
 • Jälgimistehnoloogiad ja küpsised. Kasutame küpsiseid, majakaid, silte, CI -koode (klõpsake jälgimist), ISC (allika jälgimine), ITC (üksuse jälgimiskoodid), telefonimudel, seadme ID, kliendinumber. Samuti kogume automaatselt teavet seadme opsüsteemi kohta.
 • Geo-asukoha andmed. Kogume teavet teie ligikaudse asukoha kohta, mis on määratud selliste andmetega, näiteks teie IP -aadress, et pakkuda teile paremat kasutajakogemust. Selliseid andmeid võib koguda ainult siis, kui pääsete oma seadme abil saidile.
 • Kasutusteave. Kasutame tööriista nimega "Google Analytics", et koguda teavet teie saidiga suhtlemise kohta (milliseid lehti, mida külastate, näiteks lehti või sisu, mida teie vaadeldakse, teie tehtud kirjete otsinguid, teie tehtud broneeringuid ja muid saidi toiminguid. Seetõttu istutab Google, Inc. teie veebibrauserisse alalist küpsist, et tuvastada teid kui ainulaadset kasutajat, kui järgmine kord seda saiti külastate). Lisateabe saamiseks külastage Google'i.
 • Avalikult kättesaadav isiklik teave.

3. Kuidas me teie teavet kasutame

Töötleme teie teavet, järgides üldisi andmetöötluspõhimõtteid.

Võime oma saidi kaudu kogutud teavet kasutada mitmel põhjusel, sealhulgas järgmiselt:

 • Kasutaja tuvastamiseks
 • Konto loomiseks
 • usaldusväärse keskkonna loomiseks
 • statistika loomiseks ja turu analüüsimiseks
 • Ühenduses püsimiseks
 • Turunduse kohandamiseks
 • Arveldusteabe saatmiseks
 • Kasutajate tellimuste haldamiseks
 • Kasutaja kontakteerumiseks
 • teenuste parendamiseks
 • Andmete turvalisuse tagamiseks ja pettuste ärahoidmiseks
 • kohaldatavate seaduste järgimiseks
 • Tagasiside saamiseks
 • Tunnistuste postitamiseks
 • Toetuse pakkumiseks

Tavaliselt kogume teilt isiklikku teavet ainult seal, kus meil on selleks nõusolek, kus vajame isiklikku teavet, et teiega lepingu sõlmida või kus töötlemine on meie õigustatud ärihuvides.

4. otseturundus

Võime otseturunduse jaoks kasutada teie pakutavaid kontaktandmeid. Neid otseturunduspakkumisi, sõltuvalt teie eelistustest, võib olla isikupärastatud, võttes arvesse kogu meie edastatud teavet (nt asukoht, sotsiaalmeedia profiili teave jne) või oleme kogunud või genereerinud muudest allikatest, nagu allpool kirjeldatud.

Kui soovite otseturunduse nõusolekut tagasi võtta ja keeldute meilt teavet saamast, võite seda võimalust igal ajal kasutada, värskendades oma kontol oma eelistusi, järgides saadud meilisõnumi tellimusest loobumiseks juhiseid.

5. Kuidas saaksime teie teavet jagada

Sait võib saata kasutajateavet, näiteks e -posti aadress oma mobiilirakenduste pakkujale Vajrole ja Shopify'le, kui kasutate sotsiaalset sisselogimist (Facebook, Google, Apple) või ühekordset koodi.

Sait võib kasutada (praegu või tulevikus) analüütilisi tööriistu nagu Google Analytics, FireBase Analytics, CleverTap ja AppSflyer.

Võime teie teabe avaldada ka kolmandatele osapooltele:

 • kui nõutakse seaduste või regulatiivse nõude, kohtuotsuse või muu kohtuotsuse korral;
 • vastusena riigiasutuste seaduslikele taotlustele, sealhulgas riikliku julgeoleku- ja õiguskaitsenõuete täitmiseks;
 • seoses ettevõtte müügi, üleandmise, ühinemise, pankroti, ümberkorraldamise või muu ümberkorraldamisega;
 • kaitsta või kaitsta meie õigusi, huve või vara või kolmandaid isikuid; e) uurida mis tahes õiguserikkumisi seoses meie toodete ja teenustega;
 • ja kaitsta inimese elutähtsaid huve.

6. Küpsised

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida teie saidi külastades salvestab teie arvutis teie arvutis. Kasutame küpsiseid oma saidi parendamiseks ja kasutamise hõlpsamaks muutmiseks. Küpsised võimaldavad meil kasutajaid ära tunda ja vältida sama teabe korduvaid taotlusi.

Meie saidi küpsiseid ei saa lugeda teised saidid. Enamik brausereid võtab küpsiseid vastu, kui te ei muuda oma brauseri sätteid, et neist keelduda.

Küpsised, mida me oma saidil kasutame:

 • Rangelt vajalikud küpsised - need küpsised on vajalikud meie saidi tööks. Need aitavad meil näidata teile õiget teavet, kohandada oma kogemusi ja võimaldavad meil turvafunktsioone rakendada ja säilitada ning aidata meil avastada pahatahtlikke tegevusi. Ilma nende saidi küpsisteta oleks võimatu või selle toimimine võib tõsiselt mõjutada.

Veebisaidil http://www.allaboutcookies.org/ võite leida lisateavet küpsiste kustutamise kohta ja muud küpsiste kasutamisega seotud kasulikku teavet.

7. Tundlik teave

Me ei kogu tundlikku teavet, nagu poliitilised arvamused, usulised või filosoofilised veendumused, rassilised või etnilised päritolu, geneetilised andmed, biomeetrilised andmed, terviseandmed või andmed seksuaalse sättumusega.

Ärge saatke, laadige meile üles ega edastage meile tundlikke andmeid ja võtke meiega ühendust, kasutades allolevaid kontaktandmeid, kui usute, et meil võib sellist teavet olla. Meil on õigus kustutada kogu teave, mis meie arvates võib sisaldada tundlikke andmeid.

8. Makseteave

Palun vaadake privaatsuseeskirju, mis on saadaval meie veebisaidil https://www.fen.lt.

9. Kolmanda osapoole lingid

Meie saidil võivad olla lingid teistele veebisaitidele. Palun vaadake nende privaatsuseeskirju, et saada lisateavet selle kohta, kuidas nad teie isikuandmeid koguvad ja kasutavad, kuna me ei kontrolli nende põhimõtteid ja isikuandmete töötlemise tavasid.

10. Kinnipidamine

Me säilitame teie isikliku teabe teile teenuste pakkumiseks ja muul viisil vajaliku meie juriidilise kohustuse täitmiseks, vaidluste lahendamiseks ja lepingute jõustamiseks.

Me säilitame teie isikliku teabe seni, kuni vajame seda teile teenuste osutamiseks, kui seadused või määrused ei nõua muul viisil teie isikliku teabe säilitamiseks kauem.

11. Turvalisus

Oleme rakendanud turvameetmeid, mille eesmärk on kaitsta meiega jagatavat isiklikku teavet, sealhulgas füüsilisi, elektroonilisi ja protseduurilisi meetmeid. Muu hulgas jälgime oma süsteeme regulaarselt võimalike haavatavuste ja rünnakute osas.

Sõltumata meie tehtud meetmetest ja jõupingutustest, pole teabe edastamine Interneti, e -posti või tekstsõnumi kaudu täiesti turvaline. Me ei taga teie isikliku teabe absoluutset kaitset ja turvalisust ega mõne muu kasutajasisu, mida te üles laadite, avaldame ega jagame muul viisil meie või kellegi teisega.

Seetõttu soovitame teil vältida meile või kõigile tundlikku teavet, millest te arvate, et selle avalikustamine võib põhjustada teile olulist või korvamatut kahju.

Kui teil on küsimusi meie saidi turvalisuse või teenuste turvalisuse kohta, võite võtta meiega ühendust aadressil info@fen.lt.

12. Teie õigused

Teil on õigus oma isikliku teabe kaitsele mitmesugustele õigustele. Need õigused on:

 • Õigus pääseda juurde teabele, mis meil teie kohta on. Kui soovite juurde pääseda meie kogutud isiklikule teabele, saate seda teha igal ajal, võttes meiega ühendust aadressil info@fen.lt
 • Õigus parandada teie kohta ebatäpset teavet. Oma isikliku teabe kustutamist saate parandada, värskendada või taotleda, võttes meiega ühendust allpool toodud kontaktandmete abil.
 • Õigus töötlemise vastu. Kui loodame teie isikliku teabe töötlemiseks teie nõusolekule, võite nõusoleku igal ajal tagasi võtta, võttes meiega ühendust allpool toodud kontaktandmete abil. See ei mõjuta töötlemise seaduslikkust enne teie nõusoleku tagasivõtmist.
 • Õigus kaebust esitada. Saate tõstatada küsimusi või kaebusi oma elukohariigi riiklikule andmekaitseagentuurile juhuks, kui teie õigused võisid rikuda. Siiski soovitame proovida jõuda võimaliku vaidluse rahumeelse lahendamiseni, võttes meiega kõigepealt ühendust.
 • Õigus kustutada kõik andmed teie kohta. Võite nõuda andmete kustutamist ilma põhjendamatute viivitusteta õigustatud põhjustel, nt. Kui andmed pole enam vajalikud, või kui andmeid on ebaseaduslikult töödeldud.

Kui otsustate oma konto ja kõik sellega seotud andmed (või selle konkreetsed osad) kustutada, saatke e -kiri aadressile info@fen.lt, mis taotleb andmete kustutamist. Töötleme teie taotlust ja kustutame kõik konto andmed (x [max: 30]) päevade piires. Saate e -posti kinnituse kohe, kui see on tehtud.

13. Poliitika kohaldamine

See poliitika kehtib ainult meie ettevõtte pakutavate teenuste kohta. Meie poliitikat ei kohaldata teiste ettevõtete või üksikisikute pakutavate teenuste jaoks, sealhulgas toodete või saitide jaoks, mida võib teile otsingutulemustes kuvada, saitidel, mis võivad sisaldada meie teenuseid või muid meie saidilt seotud saite või teenuseid.

14. Muudatused

Meie poliitika võib aeg -ajalt muutuda. Postitame oma saidil kõik poliitilised muudatused ja kui muudatused on märkimisväärsed, võime kaaluda selgema teatise esitamist (sealhulgas teatud teenuste jaoks poliitikamuudatuste e -posti teatis).

15. Selle poliitika aktsepteerimine

Eeldame, et kõik selle saidi kasutajad on seda dokumenti hoolikalt lugenud ja selle sisuga nõus. Kui keegi ei nõustu selle poliitikaga, peaks ta hoiduma meie saidi kasutamisest. Jätame endale õiguse muuta oma poliitikat igal ajal ja informeerida, kasutades jaotises 14 näidatud teed. Selle saidi jätkuv kasutamine tähendab muudetud poliitika aktsepteerimist.

16. Lisateave

Kui teil on lisaküsimusi kogutud andmete kohta või kuidas me seda kasutame, võtke meiega ühendust aadressil info@fen.lt

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods