Kohaletoimetamine ja tagastamine

E -post kauplused FEN.Lt kaupade tarnimine
Kiireim viis saadetiste saatmiseks Balti osariikide kontorite postitamiseks
Saame tellimusi postkontoritesse edastada, et saaksite oma kaupa teile sobivaks korraga kätte saada. Kõik, mida peate tegema, on valida tellimuse täitmisel soovitud postkontor. 

Kui tellimuse summa ületab 25 euro Omniva pastoomid On Balti osariikides tasuta. Tellimuseni määratletud summade korral kehtivad määratud summad 3,5 euro suuruse tarnetasu.
Leedus toimuvad saadetised, tarnimine 1-2 tööpäeva jooksul, kui tellimuse tellimus esitatakse kuni kella 18.00-ni 95%, et kaubad Omniva postkontorisse tellitud kaubad jõuavad teieni tõenäoliselt järgmisel päeval Leedus. Kui esitate oma tellimuse tööpäeviti pärast kella 18.00, edastame teie saadetise 1-2 D.D. Nädalavahetusel kaupa tellides tarnime kauba teisipäeval.
Tarnimine määratud aadressile Itella kulleriga on tasuta üle 39 EUR -i tellimused. Tellimuste korral kuni 39 eurot kehtib tarnetasu 3,99 eurot. Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul.
Kauba (COD) äramaksmiseks Omniva postkontor või kullerkaart peate valima "COD -asula kauba korjamisel". 
Esitame Lätile korraldused 2-3 töötava dieedi piires Eestisse 3 tööpäeva jooksul.
Ainult COD -teenuse kaart, teenindus ainult Leedus!
Toome esitlusi teistele Euroopa riikidele koos Itella GLS, Venipaki ja Packeta pakk -teenustega.
Tarnehind Poolasse GLS -iga 30 zloty tellib kuni 250 zlotys. Tellib üle 250 zloti. Saame tasuta 3-4 D.D piires
Kaupade tarnimise tingimused teistele välisriikidesse on loetletud jaotises "Euroopas hinnad"
Te ei leidnud vajalikku riiki, Kontakt meile vestlusvestluses või pöörduge info@ poolefen.lt
Tagastab.
Kui märkate, et olete saanud tellitud vale üksuse, võite meie juurde naasta 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamise kuupäeva ja asendame tellitud eseme. Kui olete oma meelt ja eset, mida te ei soovi, võite selle meile saata ja peate katma 15% üksuse väärtusest. Üksuse pakend peab olema puutumatu ükskõik millisel ülaltoodud juhtumil.
Saadetis viivitused.
Pange tähele, et pakkide kohaletoimetamine pühade ajal võib lükata kuni mitme tööpäevani. Püüame maatükke nii kiiresti kui võimalik saata, kuid kullerteenuse tasu on tavapärasest suurem, mis võib põhjustada saadetiste hilinemise.

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods