Tingimused

  1. Üldsäted

1.1. „FEN.Lt ”(edaspidi nimetatakse müüjaks) Kaupluses (edaspidi "kauplus") toimub kaubandus vastavaltFEN.Lt ”kauba ostmise ja müügi reeglid.

1.2. Ostja peab enne eseme ostmist lugema reegleid ja nendega nõustuma.

1.3. Reeglid saab värskendada, mistõttu on oluline iga tellimusega tutvuda.

  1. Kohaletoimetamine ja tagastamine

2.1. Kui tellimuse summa ületab 25 eurot, on SmartPosti postkontoritesse kohaletoimetamine tasuta kogu Leedus, kui tellimuse summa ületab 35 eurot, on omniva poosidesse tarnimine tasuta. Tellimuste eest kuni 25 euroni SmartPostile ja üle 35 euro omniva postkontoritele on tarnetasu 3,5 eurot. Itellaga tarnimine on tasuta 35 eurost, tellimustele kuni 35 eurot on 3,5 eurot tarnetasu. Kohaletoimetamise tingimused ja hinnad Euroopa riikides on täpsustatud jaotises "Kohaletoomise hinnad Euroopas"

2.2. Leedus Omniva ametikohtade tellimused on esitatud enne kella 18.00, 95%, mida saate järgmisel päeval teistele postkontoritesse 1-2 tööpäeva jooksul. Tellimused SmartPost tarnitakse 1-2 päeva jooksul. Teeme kulleri esitlused 1-2 tööpäeva jooksul. Kui olete reedel kauba tellida, toimetame kauba esmaspäeval kullerisse.

2.3. Saame tellimusi postkontoritesse edastada. Tellimuse täitmisel peate valima soovitud postkontori. Kui soovite, et tellimus edastataks oma aadressile, valige kuller kohaletoimetamine.

2.4. Niipea kui saadetised on saadetise jaoks valmis, saate saadetise numbri ja lingi, mille saate jälgida kohaletoimetamise oleku värskendusi.

2.5. Et tellimus väljaspool Leedust saada, kirjutage meile e -posti teel. E -post soovitud üksuse ja tarneaadressiga. Pakume teile teie määratud aadressile parimaid tarnetingimusi.

2.6. Kui märkate, et olete saanud soovitud vale eseme, võite meid tagasi anda 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamise kuupäeva. Üksuse pakend peab olema puutumatu.

2.7. Pange tähele, et pakkide kohaletoimetamine pühade ajal võib lükata kuni mitme tööpäevani. Proovime saata saadetisi nii kiiresti kui võimalik, kuid kullerteenuse tasu on tavalisest kõrgem, mis võib põhjustada saadetiste hilinemise.

  1. PRIVAATSUSPOLIITIKA

3.1. Isikuandmete töötlemisel järgime Euroopa Liidu andmekaitsemäärust nr 40/94. 2016/679 juhised. Privaatsuseeskirjade seatud tingimused kehtivad iga kord, kui pääsete juurde meie sisule ja /või teenusele, olenemata sellest, millist seadet (arvuti, mobiiltelefon, tahvelarvuti, teler jne) kasutate. Kui te ei nõustu nende tingimustega, ärge külastage meie saiti, mitte kasutama meie sisu ja/või teenuseid.

3.2. Alla 16 -aastased isikud ei saa meie saidi kaudu isikuandmeid anda. Kui olete alla 16 -aastane inimene, peate enne isikliku teabe esitamist saama oma vanemate või muude seaduslike eestkostjate nõusoleku.

3.3. Teie edastatud teave kogutakse kauba registreerimisel ja ostmisel (nimi, aadress, telefoninumber, e -posti aadress).

3.4. Kogutud teavet FEN.LT veebisaidi kasutamine (IP -aadress, külastuste arv, demograafiline asukoht ja muud analüüsimisel kasutatud andmed).

3.5. Kõik teie andmed salvestatakse ja töödeldakse seaduses sätestatud andmekaitsenõuete valguses.

3.6. Teie teave edastatakse tarneettevõttele Venipak Me edastame ainult edastatud teabe registreerimise ajal, st. Nimi, aadress, telefoninumber ja e -post e-posti aadress. Seda teavet kasutatakse selleks, et transpordiettevõtted saaksid tellitud kaupa tarnida.

3.7. Igal ostjal on täielik õigus esitatud andmete ja nende töötlemise kohta teada saada. Samuti võidakse teil paluda esitatud andmeid kustutada, täiendada või parandada.

3.8. Kustutamiseks või kohandamiseks helistage telefonil +370 655 300 66 või e -posti aadressil. e -posti aadressil info@fen.lt

3.9. Veebisaitide külastamisel salvestavad kõik teie toimingud küpsised (küpsised), mis hoiavad andmeid külastuste kohta, mis aitavad meil tunda teid saidi külastajana, võimaldavad teil jälgida veebisaitide külastamise kestust, sagedust ja koguda statistilist teavet Veebisaidi külastajate arv, käitumine, suundumused ja analüüs saidi parendamiseks.

  1. Kauba maksmine

4.1. Ostjad saavad maksta PaySera makseviisi või maksekaardi triibu veebimakseplatvormi kaudu. 

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods