Kas mäletame, et hoolitseme ühe meie peamise elundi eest?

Postitas Karolis Zilinskas

Nagu me kõik teame maksa, on meie keha üks peamisi organeid, mille aktiivsus ja seisund peab olema veatu, et hästi toimida, ja selle tulemusel tunneb end suurepäraselt.
Maksal pole valuretseptoreid, nii et tavaliselt ei mõtle me selle elundi seisundile valu tundmata.
Maks on suurim organ ja suurim nääre, mis reguleerib ainevahetust, täidab keha võõrutusfunktsiooni. Selles näärmes toimuvate oluliste biokeemiliste protsesside tõttu nimetatakse maksa peamiseks laboriks, millel on palju erinevaid metaboolseid protsesse - valgu, rasva, süsivesikute ja muude ühendite süntees või lagunemine.
Maks on seedimise, aminohapete sünteesi, rasva, vee ja mineraalide metabolismi jaoks väga oluline; Nad toodavad sapi, plasmavalke, glükogeeni, karbamiid, toodavad A, D, B12 ja K -vitamiine, neutraliseeritakse mürgisteks aineteks, aitavad reguleerida veresuhkrut, kontrollkolesterooli, mõnda hormooni, ensüüme.
Meie maksafunktsioon ja seisund sõltuvad sellest, kuidas me neist hoolime. Alkohol, ravimite kasutamine mõjutab otseselt maksafunktsiooni, ülemäärane kaal võib ja põhjustab maksahaigust nagu hepatiit või maksa rasv. Ülekaalu võib stimuleerida alatoitumus: ebaregulaarselt söömine, ülesöömine, kõrge -kalorie -rikas ja kõva -nigest toiduga.
Soovite korralikult võtta head maksafunktsiooni võimalikult vähe alkoholi, mitte võtta ravimeid, kui see pole vajalik, proovige säilitada head emotsionaalset seisundit ja proovida emotsioone kontrollida, sest stressi, ärevuse leevendamisel ja lõdvestudes ei saa me sageli teeme Ei pane tähele, et sööme ilma mõõdukuseta.
Tervisliku maksa säilitamiseks peaksite režiimi järgima, regulaarselt sööma, mitte üle sööma, vältima rasvaseid liha, rasvaseid piimatooteid. Sisaldab dieedis rohkem teraviljaharju, kalatooteid, tailiha ja lahja piimatooteid ning kõige tähtsam, mida meeles pidada, et lisada oma dieeti köögiviljad.
Maksa kaitsmiseks ja nende tööd hõlbustamiseks soovitame võtta maksakaitseks toidulisandeid, soovitame seda Feni maksakontroll Toode, mis sisaldab 4 positiivset maksa ainet, et aidata maksarakkudel taastada:
Mountain Puerarian (Kudzu) ekstrakt on bioaktiivsete isoflavonide allikas. Need materjalid võivad aidata:
 • Soodustab uute maksarakkude kasvu, mis aitab maksa taastuda.
 • Keha detoksifitseerida;
 • Dopamiini ja serotoniini tootmise parandamine, mis tugevdab närvisüsteemi ja mõjutavad soodsalt (kui ülitundlikkus või apaatia);
 • Tõsta energiataset;
 • Alkoholitarbimisest ja suitsetamisest vabanemiseks.
Tõeline Margainis (Silymarin) aitab toetada:
 • Normaalne maksarakkude regenereerimine (regenereerimine);
 • Normaalne maksa võõrutusfunktsioon;
 • Normaalne maksafunktsioon;
 • Normaalne seedimine ja keha puhastusfunktsioon.

  Letsitiin on looma- ja taimerakkudes kõige rikkalikum ja kõige olulisem fosfolipiid. Fosfolipiidrühma materjal - letsitiin on iga elava raku ehitusmaterjal ning närviraku ja kiudude müeliini kesta alus.

  Seleen on väga võimas antioksüdant, mis on äärmiselt kasulik nii kilpnäärme kui ka maksa jaoks, säilitab kilpnäärme normaalse ja on hädavajalikud kilpnäärmehormoonide muutmiseks T4 -st T3 -ks T3 -ks. See toetab ka normaalset immuunsussüsteemi aktiivsust.

   Kõigil 4 materjalil on ainulaadne tõestatud efekt. Toodete soovitamine pikemaks ajaks.
   

  Jaga seda postitust  ← Vanem postitus

  Net Orders Checkout

  Item Price Qty Total
  Subtotal €0.00
  Shipping
  Total

  Shipping Address

  Shipping Methods